Cennik

Aktualny cennik na rok 2017  (do pobrania również w wersja pdf -> kliknij tutaj)

W dniu przyjazdu i wyjazdu zapewniamy transport (bezpłatny – pobyt min. 7 dni) do/z ośrodka z dworca w Koszalinie lub Kołobrzegu.

Elementy wczasów wypoczynkowych zawarte w cenie:
Nocleg, wyżywienie (3 posiłki dziennie), opieka medyczna, sauna, ogniska, imprezy integracyjne, parking (na 1 domek max 2 miejsca), dostęp do internetu Hot-spot lub LAN w każdym domku i pokoju.

Elementy wczasów odchudzających zawarte w cenie:
Nocleg, wyżywienie (3 posiłki dziennie), dieta (1000 kcal dziennie), wstępna konsultacja z lekarzem opiekującym się uczestnikami wczasów, pełen program ćwiczeń w grupach z instruktorami na sali oraz w terenie, spotkanie grupy z dietetykiem, opieka medyczna, sauna, ogniska, imprezy integracyjne, parking (na 1 domek max 2 miejsca), dostęp do internetu Hot-spot lub LAN w każdym domku i pokoju.

1. Dzieci do lat 3 (nocleg na wspólnym łóżku) – bezpłatnie.
2. Dzieci do lat 8 – zniżka 30%.
3. Trzecia osoba w pokoju 2 os. – zniżka 30%, czwarta osoba – zniżka 50%.
4. Turnus rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu (od godz. 16.00) i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu (pokój należy opuścić do godz. 10.00).
5. Na miejscu pobierana jest dodatkowo opłata miejscowa – klimatyczna.
6. Przy wynajęciu domku według cennika na doby: w cenie wliczony jest nocleg do 6 osób w domku, każda następna osoba powyżej sześciu – 35 zł/os.

Informacja dla wynajmujących domek:
1. Domki drewniane (62m2 netto) wyposażone są w pokój dzienny z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, łazienkę (natrysk, umywalka, WC), dwie sypialnie dwuosobowe na piętrze, RTV, internet, telefon. – łącznie 6 miejsc noclegowych.
2. Cena za wynajęcie domku obejmuje same noclegi – do 6 osób.
3. Dodatkowa osoba w domku (powyżej sześciu) – 35 zł/os.
4. Cena domku zawiera możliwość skorzystania z max dwóch miejsc parkingowych.

Informacje dodatkowe:
1. Należność za pobyt przyjmowana jest w pierwszym dniu pobytu z góry.
2. W przypadku wynajęcia domku – pobierana jest kaucja za sprzątanie końcowe i ewentualne uszkodzenia 100 zł. (oddawana przy wyjeździe – po sprawdzeniu czystości).
3. Na miejscu pobierana jest dodatkowo opłata miejscowa – klimatyczna.
4. Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.

Pobierz cennik w formacie PDF